PDFSpausdinti

Individualių namų statyba

Nuo 2006 metų įmonės pagrindinė veikla yra individualių namų statyba ir renovacija. Per visą darbo laikotarpį sukaupėme didelę patirtį šioje srityje. Lietuvos rinkoje jau esame pastatę daugiau kaip 50 individualių gyvenamųjų namų ir kitos paskirties pastatų.

Šiuo metu individualių namų statyba jau nėra vienintelė mūsų įmonės veikla. Norėdami savo klientams teikti kokybiškesnes paslaugas, pradėjome prekiauti statybinėmis medžiagomis, teikti transporto paslaugas. Šiandien galime Jums pasiūlyti statybos darbų atlikimo ir statybinių medžiagų tiekimo paslaugas, o tai taupo Jūsų laiką, mažina statybos išlaidas ir statybų kainą.

Visus mūsų įmonės atliekamus namų statybos darbus kontroliuoja ir prižiūri atestuotas statybos inžinierius, turintis didelę patirtį Lietuvoje ir užsienyje.

Norite statyti ar renovuoti savo svajonių namą, bet nežinote nuo ko pradėti?

Susisiekite su mumis ir mes su malonumu Jums patarsime, sudarysime sąmatą, atliksime pageidaujamus darbus, susijusius su namo statyba:

Paruošiamieji darbai

Atlikdami paruošiamuosius darbus namo statybai išvalome ir išlyginame teritoriją, esant reikalui nugriauname senus esamus pastatus ar statinius, jeigu jie trukdo namo statybai, išrauname kelmus, iškertame krūmus, išrenkame akmenis, išpjauname medžius, kurie trukdo atlikti statybinius darbus, o likusius apsaugome nuo sužalojimo, aptverdami tvorelėmis ar kitais būdais.

Nuo statybos aikštelės paviršiaus 20-30 cm storio sluoksniu nuimame augalinį sluoksnį, kurį sandėliuojame nuošalioje statybvietės vietoje ir paliekame iki namo statybos pabaigos.

Baigę nuvalymo darbus atliekame geodezinius nužymėjimai. Sklypo ribas pažymime stulpeliais. Vėliau vadovaujantis brėžinyje nurodytais atstumais nuo sklypo ribų pažymime pagrindines statomo namo ašis. Pažymėję pastato kampus, patikriname ar juos jungiančios įstrižainės yra vienodo ilgio. Taip pat patikriname ar atstumai sutinka su brėžinyje nurodytais atstumais.

Pamatų įrengimas

Pamatų įrengimas – viena svarbiausių namų statybos dalių. Neteisingai įrengti pamatai gali sąlygoti nesėkmingą viso namo statybą. Individualių namų statybai dažniausiai parenkami juostiniai arba gręžtiniai pamatai. Tačiau išskirtiniais atvejais namo statybai gali būti įrengiami ir poliniai pamatai.

Juostiniai pamatai įrengiami iš betoninių blokų po laikančiosiomis namo sienomis. Tokio tipo pamatai nėra pigūs. Stulpiniai pamatai įrengiami po atskiromis pastato kolonomis. Pamato tvirtumui užtikrinti montuojama pamatų plokštė, o ant jos dedami blokeliai. Šie pamatai tinkamiausi namams, po kuriais įrengiamas rūsys.

Gręžtiniai pamatai dažniausiai įrengiami molingose vietovėse, nors tokius pamatus galima įrengti ir kitokio grunto vietose. Šiuo atveju grunte išgręžiamos duobės, kurios užbetonuojamos. Šiems pamatams įrengti reikia mažiau laiko nei kitiems, be to, yra patvarūs. Tinka individualiems, ypač karkasiniams namams.

Pasikliaukite mūsų profesionalia komanda, o mes greitai ir kokybiškai įrengsime pamatus Jūsų namui.

Inžinerinių tinklų įrengimas

Jums pageidaujant galime įrengti nuotėkų sistemą su nuotėkų valymo įrenginiais arba išgrėbiamąja duobe. Padaryti ir pajungti elektros įvadą. Padedant mūsų partneriams išgręžti vandens gręžinį, įrengti vandens įvadą į namą, įrengti drenažo sistemą sklype.

Mūro darbai

Mūsų brigados, turinčios ilgametę patirtį, gali mūryti nešančiąsias ir pertvarų sienas iš keraminių ar silikatinių plytų, įvairių tipų blokelių (keraminių, keramzitbetonio, akytbetonio ir kt.). Mūrijame kaminus ir židinius.

Stogo montavimo ir dengimo darbai

Stogas yra viena iš svarbiausių namo dalių. Stogas apsaugo namą nuo drėgmės, karščio ir šalčio. Tuo pačiu stogas yra viena iš pagrindinių namo eksterjero detalių, nuo kurios priklauso ir viso namo išvaizda. Todėl, projektuojant namą reikia labai atidžiai pasirinkti stogo tipą ir stogo dangą.

Kadangi stogas yra viena iš pagrindinių namo dalių, jo montavimą reikia patikėti tik patikimiems statybininkams.

Mūsų įmonė, turėdama ilgametę patirtį stogų dengimo, įrengimo, remonto srityje ir savo komandoje turinti profesionalius stogdengius gali Jums pasiūlyti itin kokybišką ir patikimą stogo dengimo, jo konstrukcijos montavimo paslaugą. Pasikliaukite mumis ir mes Jūsų nenuvilsime.

Fasadų šiltinimas ir apdaila

Fasadas yra pagrindinė namo eksterjero detalė, nuo kurios priklauso viso namo išvaizda, kuri suteikia namui individualumą. Tai lyg namo ir jo gyventojų vizitinė kortelė, todėl ji turi būti suderinta su viso namo išvaizda ir stiliumi. Tačiau, be estetinės funkcijos, fasado apdaila atlieka ir viso namo apsaugos funkcijas, saugo nuo drėgmės, šilumos, šalčio, triukšmo.

Rinkdamiesi fasado šiltinimo ir apdailos medžiagas skirkite ypatingą dėmesį šių medžiagų ilgaamžiškumui, reikalingai skirti priežiūrai.

Mes galime apšiltinti Jūsų fasadą polistireno, neoporo, akmens ar mineralinės vatos plokštėmis, termoputomis. Fasado apdailą galime pasiūlyti padaryti naudojant dekoratyvines apdailos plytas, dekoratyvinį tinką, medžio ar vinilo (plastiko) dailylentes ar plokštes, aliuminio ar spalvotos skardos lapus. Tuo pačiu primename, kad medžiagas galima derinti, o tai suteikia namui gyvumą ir unikalumą.

Aplinkotvarkos darbai

Baigę namo statybos darbus nuo statybos teritorijos surenkame medžiagų likučius, esamas šiukšles, išmontuojame ir išvežame laikinas buitines patalpas, sandėlius, aptvėrimus ir kitus nebereikalingus statinius.

Užsakovui pageidaujant, galime įrengti drenažo sistemą, automatizuotą ar paprastą teritorijos laistymo-drėkinimo sistemą.

Įrengiame takelius, privažiavimus, poilsio aikšteles, terasas. Sumontuojame bortus, klojame trinkeles, plyteles ar kitas kliento pasirinktas medžiagas.

Išlyginame augalinį sluoksnį, esant reikalui atvežame juodžemio. Klientui prašant galime pasodinti veją, dekoratyvinius augalus.

Pagal poreikius įrengsime tvorą, vartelius, įvažiavimo vartus. Pastatysime pavėsinę, pirtelę, įrengsime vaikų žaidimo zoną.